kolportaż ulotek

Cennik Kolportaż ulotek fotowoltaika

Kolportaż ulotek fotowoltaika

Kolportowanie ulotek reklamowych jest jedną z form reklamy bezpośredniej. W przypadku wielu branż to wciąż najlepszy sposób na dotarcie do świadomości klientów. Przede wszystkim pozwala na bardzo dobre targetowanie grupy docelowej. Jest też reklamą stosunkowo szybką i skuteczną. Jedną z branż, która chętnie korzysta z kolportażu ulotek, jest fotowoltaika. Korzystanie z ekologicznego źródła energii elektrycznej poprzez panele solarne z roku na rok przybiera na sile. Szczególnie wobec rosnących cen prądu z elektrowni i widma lockdownu energetycznego. Firmy fotowoltaiczne mogą przeżywać teraz „złoty czas”. O ile zadbają o odpowiednią reklamę i promocję swoich usług.

 

Komu zaleca się kolportaż ulotek reklamowych?

Kolportaż materiałów reklamowych w tym ulotek zaleca się w szczególności wszelkim firmom, które potrzebują przebić się do świadomości klienta indywidualnego. Z takiej formy reklamy korzystają między innymi sklepy (np. Biedronka, Kaufland, Stokrotka, Delikatesy Centrum), jak i firmy usługowej i telekomunikacyjne (np. Orange Polska, mBank, Santander Bank). Coraz częściej można spotkać się również z ulotkami reklamowymi firm fotowoltaicznych. Wśród najbardziej znanych przedsiębiorstw fotowoltaicznych można wymienić m.in.: Helio Expert S.A, Sunday Polska, Davinci Fotowoltaika, Pionier Energia Fotowoltaika, Columbus Energy, Hymon, Dolata Electric.

 

kolportaż ulotek cennik

 

Wydawanie ulotek przychodniom – dlaczego warto?

Wręczanie ulotek klientom i wydawanie ulotek przechodniom to jedna z najlepszych metod kolportażu materiałów reklamowych. Pozwala na precyzyjne określenie gdzie i komu ulotki mają być wręczane. Przykładowo firmy fotowoltaiczne mogą zamówić usługę roznoszenia ulotek w okolicach elektrowni energetycznych czy dużych osiedli domków jednorodzinnych. To właśnie w takich miejscach można znaleźć najwięcej potencjalnych klientów firm fotowoltaicznych. W ich przypadku będzie to o wiele skuteczniejsze niż np. kolportaż ulotek do bloków.

Korzystając z tej formy reklamy, budujesz wizerunek firmy i sprzyjasz łatwiejszemu jej zapamiętaniu przez odbiorców. Dobrze zaprojektowane i estetycznie wydrukowane ulotki mogą służyć jako swoista wizytówka firmy. Zawierają one CTA, czyli zachętę do działania. Czasami są także uzupełnione o kody rabatowe czy vouchery, z których mogą skorzystać osoby posiadające ulotkę np. przy podpisywaniu umowy. Takie działania przyczyniają się do tego, że materiały reklamowe częściej są zatrzymywane i raczej nie trafiają od razu do kosza.

 

Co to jest kolportaż adresowy?

Inną formą dystrybucji materiałów reklamowych jest kolportaż adresowy. Polega on na dostarczaniu ulotek reklamowych, broszur, katalogów czy teczek ofertowych konkretnie sprecyzowanym odbiorcom. To dobra forma reklamy dla firm, które chcą dotrzeć np. z nową ofertą do byłych klientów lub osób korzystających z usług firmy fotowoltaicznej w ograniczonym zakresie. W przypadku tego typu dystrybucji duże znaczenie ma odpowiedni rejon dystrybucji ustalony z firmą koordynującą wydawanie i dostarczanie ulotek odbiorcom.

 

 

roznoszenie ulotek nowy targ

 

 

Co to jest rejon dystrybucji ulotek?

Rejon dystrybucji ulotek reklamowych to inaczej obszar, na terenie którego świadczone są usługi roznoszenia ulotek. Powinien być on zawsze precyzyjnie określony, jeszcze przed rozpoczęciem dystrybucji materiałów reklamowych. Może to być np. konkretne miasto lub województwo, na terenie którego firma fotowoltaiczna świadczy swoje usługi. Odpowiedni rejon dystrybucji ułatwia dotarcie do osób, które faktycznie mogą zainteresować się daną usługą i których firma ma szansę realnie obsłużyć.

 

Ile kosztuje dystrybucja ulotek fotowoltaicznych?

Koszt dystrybucji ulotek fotowoltaicznych waha się w zakresie od kilku do kilkunastu groszy netto za jedną ulotkę. Dokładna cena jest zależna od wielu czynników (rejon dystrybucji, format ulotki, ilość ulotek, czas dystrybucji itp.), dlatego szczegółową wycenę można poznać po skontaktowaniu się z przedstawicielem firm zajmujących się profesjonalnym roznoszeniem ulotek np. Ulotki24. Firma Ulotki24 posiada już ponad 10-letnie doświadczenie i status operatora pocztowego, co gwarantuje rzetelne wykonanie usług. Swoje usługi Ulotki24 świadczy m.in. w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi, Krakowie, Olsztynie, Gdańsku, Gdyni, Lublinie, Radomiu.

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska – roznoszenie ulotek

Zobacz więcej