Dystrybucja ulotek

Dystrybucja ulotek Poczta Polska

Dystrybucja ulotek Poczta Polska

Dystrybucja ulotek do skrzynek pocztowych to popularny sposób zwiększania zainteresowania klientów. Roznoszenie ulotek realizowane jest w całej Polsce. Kolportaż ulotek lub materiałów reklamowych dotyczy wszystkich mieszkańców posiadających skrzynki pocztowe. Wręczanie ulotek klientom zwiększa szanse sprzedażowe. Druk ulotek jest tani, przez co generuje niewielkie koszty marketingowe. Usługę kolportażu ulotek można zlecić w każdym mieście. Rozdawanie ulotek prowadzone jest przez wyspecjalizowane firmy – tj. operatorów pocztowych.

Kolportaż materiałów reklamowych to usługa pocztowa. Wycenić kolportaż ulotek można na stronie Poczty Polskiej lub firmy Ulotki24.com. Kolportaż ulotek oferowany jest w modelu adresowym i bezadresowym. Formy reklamy zależą od celów marketingowych. Akcje rozdawania ulotek w sposób adresowy polegają na tym, że materiały trafią wyłącznie pod dedykowane adresy, np. do bazy adresowej. Wręczanie ulotek metodą adresową to dobre rozwiązanie, w przypadku dedykowanej oferty biznesowej, np. światłowód dla firm; usługi księgowe. Inną formą roznoszenia ulotek jest dystrybucja bezadresowa. Dystrybucja bezadresowa ulotek reklamowych polega na ich roznoszeniu do wszystkich skrzynek pocztowych. Roznoszeniu ulotek reklamowych podlegają wszystkie adresy. Forma bezadresowa nie ogranicza miejsc dystrybucji ulotek. Wręczanie ulotek klientom polega na ich fizycznym dostarczeniu do każdej skrzynki pocztowej w obszarze dystrybucji, np. dane miasto. Dystrybucja ulotek reklamowych metodą bezadresowa jest najtańszą formą kolportażu ulotek. Rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych metodą bezadresową jest skuteczne, gdy zawarta na ulotce oferta dotyczy usług masowych, np. usługi gastronomiczne, budowlane, hydrauliczne, finansowe, oferty pracy tymczasowej.

 

Dystrybucja ulotek, a umowa zlecenie

Rozdawanie ulotek to czynność reklamowa. Ulotki wkładane są do skrzynek pocztowych. Kolportaż materiałów reklamowych ma na celu przede wszystkim ich skuteczne i prawidłowe dostarczenie do skrzynek pocztowych. Rozdawanie ulotek odbywa się za pośrednictwem ulotkarzy. To osoby zatrudnione w oparciu o umowa zlecenie. Sezonowa umowa zlecenie nie jest podstawą zatrudnienia, ponieważ firmom ulotkowym zależy na zapewnieniu ciągłości procesów biznesowych. Umowa zlecenie zawierana jest na rok bądź dwa lata. Dystrybucja materiałów reklamowych w związku z tym zawierana jest na umowę zlecenie. Akcje rozdawania ulotek rozliczane są za sztukę prawidłowo dostarczonej ulotki. Dlatego też, aby zamówić kolportaż ulotek lub materiałów reklamowych należy określić nakład ulotek. Znając ilość ulotek można wycenić dystrybucję ulotek. W wielu miastach jak Warszawa, Łódź, Szczecin, Poznań, Katowice, Kraków za kolportaż ulotek w ilości 10 000 sztuk płaci się 800 zł netto. Oznacza to, że cena jednostkowa za sztukę wydanej ulotki to 0,08 zł netto. Wyższe ceny płaci się za inne rodzaje materiałów reklamowych, np. katalogi, gazety, foldery, pocztówki. Ponadto wpływ na umowę zlecenie dystrybucji ulotek ma forma dystrybucji. Rozdawanie ulotek klientom do rąk to 30 zł netto za godzinę pracy. Przy czym dzień roznoszenia ulotek powinien być nie krótszy niż 7 godzin pracy. Bezadresowy kolportaż ulotek zaczyna się od 0,05 zł netto za sztukę wydanej ulotki. Natomiast roznoszenie ulotek metodą adresową wyceniane jest indywidualnie. Cena zaczyna się od 0,1 zł netto za sztukę materiału reklamowego.

W związku z powyższym kluczowe dla określenia ceny netto jest ustalenie ilości sztuk ulotek do roznoszenia; określenie rejonu kolportażu ulotek. Roznosić materiały reklamowe można wszędzie, ponieważ zakazy nie dotyczą operatorów pocztowych takich jak firma Ulotki24 czy Poczta Polska. Pozostawianie materiałów reklamowych nie narażana na odpowiedzialność karną czy finansową. Formy reklamy bezpośredniej, tj. dystrybucja ulotek są powszechne i nie powodują oburzenia klientów. Wręczanie ulotek do skrzynek jest normą. Umowa zlecenie zawarta z operatorem pocztowym gwarantuje, że usługa roznoszenia ulotek zostanie wykonana prawidłowo.

 

 

Dystrybucja ulotek cennik

 

Dystrybucja ulotek budowlanych

Roznoszenie ulotek reklamowych powoduje wzrost zainteresowania usługami; pozyskanie nowych zleceń; pozyskanie nowych klientów. Wręczanie ulotek klientom zwiększa szanse sprzedażowe. Formy reklamy są tutaj bez większego znaczenia: gazetka reklamowa różni się od ulotki reklamowej ilością stron. Nie ma żadnych badań, że formy reklamy różniące się objętością stron zwiększają lub zmniejszą wpływ na decyzje zakupowe klienta. Dlatego wręczanie ulotek należy uznać za najtańszą formę dotarcia do klienta. Wręczanie ulotek budowlanych do skrzynek pocztowych w nowych domach i budynkach wielorodzinnych ma na celu pozyskanie nowych klientów. W Warszawie, Poznaniu czy innych dużych miastach tego typy formy reklamy są na porządku dziennym. W skrzynkach pocztowych nowych budynków znajdują się ulotki reklamujące usługi takie jak: wykończenie mieszkań „pod klucz”; układanie podłóg; układanie paneli, płytek; prace elektryczne; montaż klimatyzacji; montaż szaf zabudowanych. Wręczanie ulotek klientom w branży budowlanej jest skuteczne. Jeden pozyskany klient dla firmy budowlanej to przychód kilkuset złotych lub tysięcy. Natomiast przeciętny koszt roznoszenia ulotek nie przekracza 900 zł netto. Drukiem ulotek reklamowych może zajść się firma ulotkowa lub dedykowany grafik. Jest to czynność niezwykle prosta. Ulotka reklamowa powinna zawierać w przypadku firm budowlanych cennik oraz dane kontaktowe. Zaprojektowanie ulotek reklamowych dla firmy budowlanej zazwyczaj nie kosztuje więcej niż 100 zł netto. Można to wszystko połączyć. Profesjonalną dystrybucją ulotek i ich drukiem zajmie się jedna firma – operator pocztowy.

 

 

Dystrybucja ulotek praca

 

 

Bezadresowa dystrybucja ulotek budowlanych

Wręczanie ulotek klientom należy rozpocząć do wyboru obszaru kolportażu. Potencjalnych klientów najłatwiej pozyskać w nowych budynkach. Ofertę roznoszenia ulotek w nowym budownictwem można znaleźć na stronie Ulotki24.com. Temat ulotek reklamowych realizowany jest przez Ulotki24 od 9 lat. Kolportaż ulotek kupisz bezpośrednio na stronie Ulotki24 bądź w dziale handlowym. Przeprowadzamy dystrybucję ulotek we wszystkich miastach i miejscowościach. Dystrybucja ulotek promocyjnych podlega terenowej kontroli. Realizację roznoszenia ulotek można podejrzeć na zdjęciach lub z nadajników GPS. Dystrybucja ulotek została w formie Ulotki24 zawsze zakończona szczegółowym raportem. Weryfikacja z obszaru dystrybucji ulotek polega na dostarczeniu zdjęć i zestawienia adresów. Oprócz kolportażu ulotek firma Ulotki24 świadczy usługi plakatowania; dystrybucja gazetek; insertowanie materiałów marketingowych; druk ulotek warszawa; pozostawianie materiałów na klamkach drzwi; audyt w kampaniach marketingowych.

Dzięki sprawnemu kolportażowi ulotek Twoja firma zyska nowych klientów. Przykład kolportażu ulotek dostępny jest na naszej stronie Ulotki24. Z wykonania usługi kolportażu ulotek posiadamy ponad 400 unikalnych referencji. Sprawdź co on naszych kampaniach reklamowych mówią klienci. Skuteczna dystrybucja ulotek tylko z profesjonalnym operatorem pocztowym – firmą Ulotki24.com.

Osoby szukające dodatkowej pracy zachęcamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji. Oferujemy umowę zlecenie; pełny etat.

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska – roznoszenie ulotek

Zobacz więcej