Roznoszenie ulotek do skrzynek

Roznoszenie ulotek – ile kosztuje ?

Roznoszenie ulotek – ile kosztuje ?

 

Roznoszenie ulotek jest narzędziem marketingowym niezbędnym w planowaniu zintegrowanej komunikacji marketingowej (outdoor, social media, tv, radio). Zgodnie z definicją roznoszenie ulotek polega na dostarczeniu ulotki do skrzynki pocztowej, która znajduje się na froncie budynku (bloku, domu jednorodzinnego). Roznoszenie ulotek jest niezwykle tanim kanałem komunikacji z konsumentami. Roznoszenie ulotek w dużych miastach jak Warszawa, Szczecin, Poznań czy Kraków to koszt od 5 do 8 groszy netto za sztukę. W przypadku miast średniej wielkości jak Siedlce, Ełk – roznoszenie ulotek kosztuje od 8  do 10 groszy netto za sztukę wydanej ulotek w formie bezadresowej.

 

Roznoszenie ulotek do skrzynek (1)

 

Natomiast roznoszenie ulotek na terenach wiejskich kosztuje najwięcej. Koszt roznoszenia ulotek na terenach wiejskich uzależniony jest od wielkości danej miejscowości. Drugim składnikiem ceny jest nakład. Według danych firmy Ulotki24 średni koszt roznoszenia ulotek na terenach wiejskich to 20 groszy netto. Przy czym wskazana cena dotyczy ulotki do wielkości A4 i nakładu niemniejszego niż 20 000 sztuk. Koszt roznoszenia ulotek warto zweryfikować u kilku firm. Różnice w cenie potrafią przekroczyć nawet 10 %. W związku z tym im więcej ulotek planujemy roznosić tym większe pieniądze można zaoszczędzić.

 

Roznoszenie ulotek OLX ?

 

OLX to portal umożliwiający publikację ofert pracy. Portal OLX pośredniczym w tym procesie pomiędzy pracodawcą, a potencjalnymi pracownikami. Wśród firm zajmujących się roznoszeniem ulotek portal OLX stał się niezbędnym narzędziem rekrutacji. OLX posiada kategorię „roznoszenie ulotek”. To zakładka zawierająca oferty pracy przy roznoszeniu ulotek w wielu miastach Polski (m.in. Kielcach, Głogowie, Pile, Kaliszu, Kołobrzeg, Słupsk, Sandomierz, Rzeszów, Przemyśl, Częstochowa, Płock, Łuków, Bełchatów, Augustów, Grajewo, Wołomin). Standardowe ogłoszenie na portalu OLX zawiera dane zleceniodawcy, warunki roznoszenia ulotek, stawkę / wynagrodzenie oraz wymagany raport. Oferty roznoszenia ulotek na OLX do świetny sposób na znalezienie pracy dorywczej.

 

Roznoszenie ulotek Łódź

 

Łódź jest jednym z największych miast Polski. Obok Warszawy i Wrocławia plasuje się w jednym z największych wskaźników gęstości zaludnienia na 1 kilometr kwadratowy. Wynika to, z faktu, że Łódź to przede wszystkim zabudowa wielorodzinna. Centrum Łodzi składa się z kamienic, a przylegającego do niej dzielnice składają się przede wszystkim z zabudowy wielorodzinnej. Dlatego też roznoszenie ulotek w Łodzi jest tańsze niż na terenach wiejskich. Cena za roznoszenie ulotek w Łodzi to 5 groszy netto za sztukę wydanej ulotki. Stawka ta dotyczy ilości nie mniejszej niż 15 000 sztuk.

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska – roznoszenie ulotek

Zobacz więcej