Karta kontroli - Bochnia

Roznoszenie ulotek stawka

Roznoszenie ulotek stawka

 

Roznoszenie ulotek to czynność polegająca na dostarczeniu materiału reklamowego (ulotki, gazetki, folderu, magazynu) do skrzynki pocztowej mieszącej się w budynku wielorodzinnym lub jednorodzinnym. Roznoszenie ulotek realizowane jest na terenie całej Polski. Z doświadczenia firmy Ulotki24 wynika, że klienci decydują się przede wszystkim na roznoszenie ulotek w: Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Gdańsku, Krakowie i Łodzi. Roznoszenie ulotek jest popularne, ponieważ koszty dotarcia do potencjalnego konsumenta są znacznie niższe niż w przypadku reklamy internetowej. Roznoszenie ulotek opiera się na kreacji graficznej. Ulotka A6 czy DL zawiera kilka razy więcej informacji niż typowy internetowy banner. Stawka bądź cennik za roznoszenie ulotek jest uzależniona od kilku czynników: rejon kolportażu, nakład ulotek, termin realizacji, sposób kontroli roznoszenia ulotek. Mimo to cena  za roznoszenie ulotek waha się w przedziale od 5 do 9 groszy netto za sztukę w miastach. Roznoszenie ulotek na terenach wiejskich zaczyna się od 10 groszy netto za sztukę. Stawkę za roznoszenie ulotek warto zweryfikować w kilku firmach na terenie obszaru, w którym planujemy kampanie promocyjną. Różnice w stawce wynoszą niekiedy 10 %. Przy dużym nakładzie ulotek, np. 100 000 sztuk jest to oszczędność nawet 1 000 zł netto.

 

roznoszenie ulotek

 

Roznoszenie ulotek przetarg

 

Roznoszenie ulotek jest formą reklamy. Jak każde narzędzie reklamowe podlega wycenie. Firmy i instytucje szukają oszczędności przy zlecaniu roznoszenia ulotek. Dlatego popularną formą zawierania zleceń jest przetarg. Przetarg ma na celu wyłonić firmę, która zajmie się roznoszeniem ulotek za najniższą stawkę. Często różnice w ofertach za roznoszenie ulotek sięgają kilku tysięcy złotych. Należy mieć na uwadze, że najniższa cena nie jest zawsze gwarancją jakości. Roznoszenie ulotek jest oparte na zasobach ludzkim. Pracownicy muszą otrzymać godne wynagrodzenie, aby realizować pracę na odpowiednio wysokim poziomie. Stąd też wiele instytucji wskazuje, że kryterium wyboru jest w 80 % cena, a w 20 % referencje i pozytywne rekomendacje. Te drugie świadczą o wysokiej jakości roznoszenia ulotek.

 

Roznoszenie ulotek Śląsk – cena

 

Śląsk to rejon o dużym natężeniu zabudowy wielorodzinnej. Roznoszenie ulotek w zabudowie wielorodzinnej zajmuje znacznie mniej czasu niż w domkach jednorodzinnych. W bloku mamy kilkadziesiąt adresów pocztowych. W związku z tym rozniesienie ulotek do skrzynek pocztowych zajmuje znacznie mniej czasu. Tym samym cena za roznoszenie ulotek na Śląsku to od 5 do 7 groszy netto. Przy czym cena ta dotyczy ulotki w formacie A5, A6 i DL. Ponadto minimalna ilość sztuk ulotek do roznoszenia nie może być mniejsza niż 15 000. Szukasz rzetelnej firmy roznoszącej ulotki ? Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Ulotki24. Mamy ponad 300 referencji od takich klientów jak: Biedronka, Media Expert, Pizza Hut, Adecco. Roznosimy ulotki od kilku lat.

 

 

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy roznoszenie ulotek

Zobacz więcej

Operator pocztowy kolportaż

Zobacz więcej

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej