ulotki24.com przykład ulotki restauracji

Ile kosztuje kolportaż ulotek Wrocław

Ile kosztuje kolportaż ulotek Wrocław

 

Kolportaż ulotek to jedna z najstarszych i najbardziej powszechnych form skutecznej reklamy. Siła kolportażu ulotek leży w jego bezpośrednim charakterze. Ulotki trafiają bezpośrednio do skrzynek pocztowych potencjalnych klientów. Ulotka jest znacznie większa niż malutki baner reklamy w Internecie. W związku z tym kolportaż ulotek umożliwia przekazanie wyczerpujących informacji o ofercie, produkcie bądź usłudze. Kolportaż ulotek realizowany jest w dużych miastach, np. Wrocław. Wrocław jest jednym z największych miast Polski. Wrocław charakteryzuje się zwartą zabudową wielorodzinną, dzięki czemu kolportaż ulotek można przeprowadzić sprawnie i szybko. Duże ilości ulotek mogą trafić do skrzynek pocztowych nawet w kilka dni. Kolportaż ulotek we Wrocławiu to około 6 groszy netto za sztukę ulotki, która nie przekracza wielkości kartki A6. Kolportaż gazet na terenie Wrocławia jest znacznie droższy. Ceny zaczynają się od 10 groszy za sztukę wrzuconej gazetki do skrzynki pocztowej.

 

Ile można zarobić roznosząc ulotki ?

 

Na portalach OLX, GoWork czy facebookowych grupach związanych z ofertami pracy tymczasowej, znajduje się dużo ogłoszeń związanych z pracą na ulotkowaniu. Osoby mające minimum 18 lat mogą liczyć na stawkę od 100 zł do 140 zł za dzień roznoszenia ulotek. Dzień pracy na kolportażu ulotek to osiem godzin. Na wyższe wynagrodzenie mogą liczyć osoby roznoszące ulotki na targach, branżowych eventach lub imprez masowych. Osoby zainteresowane pracą polegającą na roznoszeniu ulotek muszą mieć świadomość, że minimalne stawki godzinowe i miesięczne wynikają z ustawy o płacy minimalnej. W 2022 roku minimalna stawka godzinowa dla osoby zatrudnionej na podstawie umowy zlecenie nie może być niższa niż 24 zł.

 

kolportaż ulotek warszawa

 

Kolportaż bezadresowy ulotek i gazetek na terenie całej Polski

 

Sporo firm oferuje usługę kolportażu bezadresowego na terenie całej Polski. W wielu przypadkach jest to nieprawda. Firmy posiadające zdolności logistyczne na terenie całej Polski to operatorzy pocztowy. Lista operatorów pocztowych jest ogólnodostępna na stronie UKE. Przed podjęciem decyzji o współpracy z daną firmą warto zapytać o numer wpisu w ewidencji operatorów pocztowych. Jeżeli firma nie posiada stosownego wpisu w bazie to świadczy to o jej niskiej skali działalności. Przykładem pomiotów będących operatorami pocztowymi, a jednocześnie świadczących kolportaż bezadresowy ulotek i gazetek na terenie całej Polski są Poczta Polska, Inpost lub ulotki24.com.

 

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy roznoszenie ulotek

Zobacz więcej

Operator pocztowy kolportaż

Zobacz więcej

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej