roznoszenie ulotek Gdynia

Roznoszenie ulotek Gdynia

Roznoszenie ulotek Gdynia

Roznoszenie ulotek pozwala zadbać o prawidłowy wizerunek firmy, produktu lub usługi w oczach potencjalnych klientów. Wizerunek firmy jest ważny. Pozytywne emocje zwiększają szanse sprzedaży produktów lub usług. Dlatego firmy z Gdyni coraz częściej decydują się na roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych. To tania i niezwykle skuteczna metoda dotarcia z reklamą do klienta. Ulotka jest dużo większa niż banner internetowy. Ulotka nawet w formacie A6 ma wymiary kilku centymetrów. Natomiast internetowy baner to raptem 2 na 2 cm. Więc jednoznacznie można stwierdzić, że ulotka umożliwia zawarcie większej ilości informacji i danych.

Roznoszenie ulotek w Gdyni realizowane jest na terenie następujących dzielnic: Babie Doły, Chwarzno-Wiczlino, Chylonia, Cisowa, Dąbrowa, Działki Leśne, Grabówek, Kamienna Góra, Karwiny, Leszczynki, Mały Kack, Obłuże, Oksywie, Orłowo, Pogórze, Pustki Cisowskie-Demptowo, Redłowo, Śródmieście, Wielki Kack, Witomino, Wzgórze Świętego Maksymiliana. Firma Ulotki24 jest operatorem pocztowym, więc jest w stanie przedstawić szczegółowe dane dotyczące ilości skrzynek pocztowych, nawet do poziomu ulicy, np. Juliusza Słowackiego 4/12.

Roznoszenie ulotek w Gdyni to koszt 7 groszy netto za sztukę wydanej ulotki. Przy czym cena ta dotyczy roznoszenia ulotek do skrzynek pocztowych w blokach – budynkach wielorodzinnych. Roznoszenie ulotek do domków jednorodzinnych to koszt 10 groszy za sztukę. Przy czym minimalny nakład to 8 000 sztuk w Gdyni. Przy większych ilościach warto skontaktować się z firmą kolportującą ulotki. Następnie ustalić indywidualną stawkę.

 

 

roznoszenie ulotek Gdynia

 

Roznoszenie ulotek zarobki

Roznoszenie ulotek to forma pracy dorywczej. Nie trzeba mieć zgody obecnego pracodawcy na podjęcie dodatkowych zleceń. Oznacza to, że jeżeli pracujesz na etacie, to firmy zajmująca się roznoszeniem ulotek nie będzie kontaktowała się z Twoim pracodawcą. Dlatego też roznoszenie ulotek to popularny sposób na dorobienie. Ulotki reklamowe wydawane są w każdym mieście Polski, nie ważne czy mówimy o Ełku, Suwałkach czy Katowicach bądź Warszawie. Ulotki roznoszone są wszędzie tam gdzie znajdują się skrzynki pocztowe. To też powoduje, że zapotrzebowanie na osoby roznoszące ulotki do skrzynek pocztowych jest duże. Firmy potrzebują ulotkarzy we wszystkich miastach. Oferty pracy publikowane są na stronach internetowych i popularnych serwisach ogłoszeniowych jak OLX, Gowork, Pracuj.pl czy Facebook. Według danych Ulotki24 średnia stawka za roznoszenie ulotek to 19 zł netto za godzinę roznoszenia ulotek. Na wyższe stawki mogą liczyć osoby pracujące w stroju reklamowym lub Hostessy.

 

Roznoszenie ulotek – rzetelność firm ?

Rzetelność firm roznoszących ulotki można ocenić poprzez ilość pozytywnych opinii i referencji. Pozytywne, pisemne referencje od klientów dowodzą faktu, że usługi roznoszenia ulotek realizowane są profesjonalnie. Referencje zazwyczaj publikowane są w sieci, na firmowych stronach i fanpage. Firmy z branży ulotkowej dbają o pozytywny wizerunek w sieci, ponieważ tylko w ten sposób mogą pozyskać klientów. Brak referencji lub ich ograniczona ilość dowodzi, że firma roznosząca ulotki działa na niewielką, lokalną skalę. Tym samym powierzenie takiej firmie kolportażu dużej ilości ulotek może spowodować, że zostaną one wyrzucone do kosza na śmieci.

Powrót do bloga

Najnowsze

Ile kosztuje wydawanie ulotek do rąk?

Zobacz więcej

Wydawanie ulotek do rąk

Zobacz więcej

Kto odpowiada za kolportaż ulotek?

Zobacz więcej