Kolportaż ulotek Łódź (1)

Kolportaż ulotek Łódź

Kolportaż ulotek Łódź

 

Kolportaż ulotek to czynność polegająca na dostarczeniu ulotki reklamowej do skrzynki pocztowej. Kolportaż ulotek jest popularną formą reklamy w branżach: budowlana, gastronomiczna, energii odnawialnej, hotelarska, usługi finansowe, kursy językowe i handel. Kolportaż ulotek sprawdza się wszędzie tam, gdzie finalnym odbiorą usługi jest konsument.

 

Kolportaż ulotek Łódź (2)

 

Kolportaż ulotek przeprowadzony jest przez operatorów pocztowych. To wyspecjalizowane firmy w dystrybucji bezadresowej i adresowej materiałów reklamowych do skrzynek pocztowych. Kolportaż ulotek w Łodzi nie różni się niczym szczególnym od przeprowadzenia usługi w Warszawie, Katowicach czy Sandomierzu. Celem usługi jest prawidłowe dostarczenie ulotki do skrzynki pocztowej. Koszt kolportażu ulotek w Łodzi zaczyna się od 6 groszy netto za sztukę ulotki, której wielkość nie przekracza formatu A4. Kolportaż innych materiałów niż ulotki podlega indywidualnej wycenie na terenie Łodzi.

 

 

Cennik kolportaż ulotek

 

Cennik kolportażu ulotek dostępny jest na stronie Ulotki24. Firma Ulotki24 oferuje możliwość kalkulacji wyceny online. Wystarczy wejść w zakładkę Cennik kolportażu ulotek. Następnie wskazać nakład ulotek, jej format, by po chwili uzyskać orientacyjną cenę za wykonanie usługi kolportażu ulotek. Cennik kolportażu ulotek daje możliwość szacowania stawki na dowolnie wybrane miasta, np. cennik kolportażu ulotek w Łodzi. Wystarczy wybrać miasto, wskazać ilość ulotek, aby po chwili narzędzie przedstawiło propozycję ceny za kolportaż ulotek. Przy sprawdzaniu ceny za kolportaż ulotek online, warto skontaktować się z działem handlowym danej firmy. Często operatorzy pocztowi stosują rabaty za większe nakłady ulotek bądź ich pakietowanie. Rozmowa z przedstawicielem handlowym rozwiąże wszystkie pytania: w jaki sposób kolportaż jest realizowany; kto nadzoruje kolportaż ulotek; w jakiej formie otrzymam raport z kolportażu ulotek.

 

Kolportaż ulotek poczta polska

 

Poczta Polska oferuje usługi kolportażu ulotek. Ulotki wydane są przez listonoszy w formie pakietów, tj. kilka sztuk ulotek wrzuconych jednorazowo do danej skrzynki pocztowej. Kolportaż ulotek za pośrednictwem Poczty Polskiej uniemożliwia uzyskanie raportu, np. zestawienie doręczeń, dokumentacji zdjęciowej. Raport ma wyłącznie formę zaufania do instytucji publicznej. Dlatego też zleceniodawcy decydują się przede wszystkim na kolportaż ulotek u operatorów pocztowych. Firmy takie jak Ulotki24 dostarczają ulotki bezpośrednio do skrzynek pocztowych. Tego typu firmy oferują rozbudowaną kontrolę kolportażu ulotek i szczegółowe raporty obejmujące między innymi dokumentację zdjęciową.

 

Ranking kolportażu ulotek

 

Nie istnieje żaden ranking kolportażu ulotek, ani firm świadczących tego typu usługi. Klienci mogą porównać firmy zajmujące się kolportażem ulotek na własną rękę, np. poprzez analizę opinii w sieci. Drugim sposobem budowania rankingu kolportażu ulotek jest ilość pozytywnych, pisemnych referencji. Trzecim elementem może być poziom przychodów uzyskiwany ze sprzedaży kolportażu ulotek (przychody firmy bądź spółki).

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska – roznoszenie ulotek

Zobacz więcej