roznoszenie ulotek białystok

Roznoszenie ulotek Białystok cennik

Roznoszenie ulotek Białystok

Roznoszenie ulotek to bardzo dobra forma reklamy dla wszelkich firm i przedsiębiorstw, które potrzebują nawiązać kontakt z indywidualnym klientem. To popularna reklama wśród wielu restauracji (np. McDonald, KFC TelePizza), sklepów (np. Delikatesy Centrum, Lewiatan, Aldik), a także firm usługowych i banków (np. Orange, Vectra, Santander Bank). Korzystają z niej zarówno znane i uznane firmy, jak i te, które dopiero wkraczają na rynek usługowy. Roznoszenie ulotek jest zalecane szczególnie w dużych miejscowościach, takich jak Białystok.

 

Co to są ulotki reklamowe?

Jeśli interesuje cię taka forma reklamy bezpośredniej, w pierwszej kolejności warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czym są ulotki reklamowe. To nie tylko tradycyjne ulotki w formie A6, A7 czy A5. Do materiałów reklamowych zalicza się również wszelkie gazetki reklamowe, broszury, katalogi, foldery, a nawet teczki ofertowe. W zależności od potrzeb firmy i preferencji klientów można więc dopasować taką formę reklamy, która w danej sytuacji sprawdzi się najlepiej. Choćby z tego powodu nie warto od razu z góry uznawać roznoszenia ulotek za bezużyteczną czy przestarzałą formę reklamy.

 

Dlaczego warto korzystać z roznoszenia ulotek?

Roznoszenie ulotek związane jest często z budowaniem wizerunku firmy w oczach odbiorców. W ten sposób można dotrzeć do dużego grona odbiorców. Kolportaż materiałów reklamowych sprawdzi się szczególnie w przypadku firm i przedsiębiorstw, które chcą dotrzeć do lokalnego grona odbiorców. Taka reklama działa zdecydowanie szybciej niż np. pozycjonowanie lokalne w sieci, na które należy poświęcić o wiele więcej czasu, aby okazało się skuteczne.

Roznosząc ulotki, można dotrzeć do praktycznie każdej grupy wiekowej odbiorców, a także osób wykluczonych cyfrowo. Dobrze zaprojektowane ulotki reklamowe przyciągają uwagę i pozwalają w szybki sposób zapoznać się np. z ofertą firmy. Ułatwiają późniejsze skojarzenie marki z reklamą.

 

 

roznoszenie ulotek białystok

Jakie są zalety roznoszenia ulotek do domków i bloków?

Roznoszenie ulotek do domków jednorodzinnych i roznoszenie ulotek do bloków bardzo dobrze sprawdza się szczególnie w przypadku dużych miast. Jest polecane nie tylko w Białymstoku, ale także w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi, Krakowie, Olsztynie, Gdańsku, Gdyni, Lublinie, czy Radomiu. Kolportaż bezadresowy do skrzynek pocztowych jest jednym z najskuteczniejszych i przede wszystkim najtańszych form dystrybucji materiałów reklamowych. Pozwala szybko dotrzeć do dużego grona odbiorców zlokalizowanych na niewielkiej przestrzeni (np. dzielnicy miasta). Doskonale sprawdzi się on podczas promocji np. restauracji, lokali usługowych – salonów kosmetycznych, salonów fryzjerskich, studiów tatuażu itp.

 

Kto zajmuje się roznoszeniem ulotek w Białymstoku?

Roznoszeniem ulotek zajmują się profesjonalne firmy usługowe posiadające status operatora pocztowego. Status taki otrzymuje się po wpisie do rejestru operatorów pocztowych. Taką firmą jest również znana firma Ulotki24, która posiada ponad 10letnie doświadczenie w tym zakresie. Korzystając z usług profesjonalnych operatorów pocztowych, zyskujesz pewność, że twoje ulotki reklamowe zostaną dostarczone w odpowiednie miejsca i dotrą do rąk klientów. Operatorzy pocztowi pomagają także dobrać odpowiednią formę kolportażu materiałów reklamowych, zajmują się drukiem ulotek oraz przygotowują rzetelne raporty z kolportażu.

 

Ile kosztuje roznoszenie ulotek w Białymstoku?

Korzystając z usług Ulotki24 możesz zdecydować się na dystrybucję ulotek reklamowych na terenie całego Białegostoku. Kolportaż ulotek świetnie sprawdzi się w każdej dzielnicy miasta m.in. w dzielnicach takich jak Centrum, Antoniuk, Dojlidy, Leśna Dolina,  Białostoczek, Jaroszówka, Bema, Wysoki Stoczek, Sienkiewicza, Wygoda, Kawaleryjski, Dziesięciny I, Bojary, Piasta I, Nowe Miasto, Dziesięciny II, Piaski, Piasta II, Zielone Wzgórza, Bacieczki, Przydworcowe, Skorupy, Starosielce, Zawady, Młodych, Mickiewicza, Słoneczny Stok, Dojlidy Górne.

Koszt roznoszenia ulotek to zazwyczaj od kilku do kilkunastu groszy netto za ulotkę. Jest on uzależniony nie tylko od formy kolportażu, ale także wielkości ulotki, terminu kolportażu oraz nakładu (ilości materiałów reklamowych do rozniesienia).

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy roznoszenie ulotek

Zobacz więcej

Operator pocztowy kolportaż

Zobacz więcej

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej