roznoszenie ulotek

Roznoszenie ulotek Trójmiasto – cena

Roznoszenie ulotek Trójmiasto – cena

Kolportaż bezadresowy materiałów reklamowych realizowany jest na terenie całego Trójmiasta. Według danych statystycznych GUS na terenie Trójmiasta mamy:

  • Gdańsk (POMORSKIE – Gdańsk = 222797 sztuk skrzynek pocztowych),
  • Gdynia (POMORSKIE – Gdynia = 113497 sztuk skrzynek pocztowych),
  • Sopot (POMORSKIE – Sopot = 19244 sztuk skrzynek pocztowych).

Łącznie na terenie Trójmiasta mamy 355 538 sztuk skrzynek pocztowych. Wskazana liczba sztuk skrzynek pocztowych dotyczy: budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, firm, urzędów, instytucji państwowych. Skuteczna dystrybucja ulotek na terenie Trójmiasta to koszt 0,08 zł netto za sztukę ulotki. Wskazana cena dotyczy usługi kolportażu realizowanego metodą bezadresową; minimalny nakład to 10 000 sztuk.

 

Usługa kolportażu ulotek – skuteczność ?

Dystrybucja materiałów drukowanych to popularna forma reklamy. O skuteczności roznoszenia ulotek świadczy ilość przeróżnych ulotek, które codziennie znajdujemy w skrzynkach pocztowych. Dystrybucja druków może zostać przeprowadzona wszędzie. Nie ma żadnych ograniczeń. Dzięki temu ulotki trafią bezpośrednio do grupy docelowej, np. potencjalnych klientów. Ponadto rzetelny kolportaż druków można bardzo łatwo zweryfikować. Wystarczy przejrzeć zawartość skrzynek pocztowych. Profesjonalną dystrybucję materiałów weryfikuje również ilość pozyskanych klientów. Im więcej pozyskanych klientów, tym ocena skuteczności kolportażu jest większa.

 

roznoszenie ulotek gdańsk

 

 

Druk ulotek Trójmiasto

Opracowanie materiałów reklamowych to klucz do pozyskania nowych zamówień lub klientów. Koszt produkcji kreacji graficznej, wraz z przekazaniem praw autorskich, to 200 zł netto. Następnym elementem jest druk ulotek. Tani druk ulotek można zrealizować w firmie Ulotki24. Na stronie firmy Ulotki24 znajduje się kalkulator ofertowy. Narzędzie pozwala wyliczyć koszty druku ulotek w formacie: DL, A4, A5, A6, 2xDL, 3xDL, 2xA4, ulotki składane, wizytówki, gazetki, plakaty, B1, B2, B0. Przykładowa cena za druk 5 000 sztuk ulotek na papierze kredowym 130g, A6 to 349 zł netto. Rzetelny kolportaż bezadresowy jest skuteczny bez względu na format ulotki. Dlatego najlepiej jest wybrać ulotki w formacie A6, których cena produkcji jest stosunkowo niska.

 

Gdzie zamówić roznoszenie ulotek ?

Dystrybucję reklam zamówić można w lokalnych firmach zajmujących się kolportażem ulotek w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie. Zawodowy kolportaż ulotek realizowany jest przez operatorów pocztowych takich jak: Poczta Polska, Ulotki24 czy firma Inpost. Operator pocztowy to firma świadcząca usługi pocztowe, np. roznoszenie ulotek, doręczenie listów, dystrybucję gazet. Oprócz kolportażu ulotek operatorzy pocztowi zajmują się drukiem. W związku z tym w jednej firmie można zlecić wszystkie usługi na raz. Co niewątpliwe jest korzystne, ponieważ w ten sposób można uzyskać dodatkowy rabat na realizację usługi. Cenę kolportażu ulotek można sprawdzić na stronach internetowych wyżej wskazanych firm. Dzięki temu w szybki i prosty sposób można określić koszty roznoszenia ulotek. Dystrybucja ulotek przeprowadzana przez operatora pocztowego jest ściśnie kontrolowana. Daje to pewność, że ulotki reklamowe nie zostaną wyrzucone do kosza na śmieci.

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy roznoszenie ulotek

Zobacz więcej

Operator pocztowy kolportaż

Zobacz więcej

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej