roznoszenie ulotek zielona góra

Kolportaż ulotek Zielona Góra

Roznoszenie ulotek Zielona Góra

Kolportaż materiałów reklamowych realizowany jest na terenie całej Zielonej Góry. Zielona Góra posiada 60075 sztuk skrzynek pocztowych. Wskazana ilość dotyczy skrzynek pocztowych w: domkach, blokach, firm, urzędy, instytucje publiczne. Usługi roznoszenia ulotek odbywają się codziennie. Mieszkańcy Okolicy Zielonej Góry i samego miasta, codziennie otrzymują przeróżne ulotki reklamowe. Do popularnych form reklamy należą ulotki: firm gastronomicznych, firm usługowych, agencji pracy tymczasowej, dostawców i operatorów internetu, usługi finansowe, sprzedaż mieszkań.

 

Zielona Góra – CENNIK KOLPORTAŻU

Druk materiałów reklamowych to popularna forma promocji lokalnego biznesu. Pozostawianie materiałów reklamowych w skrzynkach pocztowych jest niezwykle proste. Wystarczy wrzucić ulotkę do skrzynki. Dlatego też roznoszeniem ulotek w Zielonej Górze zajmuje się wiele firm. Wśród nich Inpost, Ulotki24, Poczta Polska. Cennik kolportażu na terenie Zielonej Góry wygląda następująco:

  • Roznoszenie ulotek do rąk przechodni – od 10 groszy netto za sztukę;
  • Wydawanie ulotek metodą bezadresową do skrzynek pocztowych – od 0,07 zł netto za sztukę;
  • Kolportaż ulotek do firm – od 0,50 zł netto za sztukę;
  • Dystrybucja adresowa, np. do szkół czy hotelu – od 1 zł netto za sztukę;
  • Hostessy na targi, eventy, obsługę stanowisk promocyjnych – od 30 zł netto / 1 h;
  • Druk ulotek – według indywidualnego zamówienia.

Wyżej wymienione ceny dotyczą ulotek w formacie: DL, A5, A6, A4 na papierze do 170 g. Ponadto minimalna wartość zamówienia to 3 000 sztuk. Druk i kolportaż ulotek składanych wiąże się z dedykowaną wyceną. Mimo to do solidnej dystrybucji ulotek potrzeba dobrej jakości kreacji graficznej. Koszt przygotowania kreacji graficznej, wraz z przekazaniem praw autorskich to 250 zł netto. Jest to koszt jednorazowy, ponieważ z tego pliku można korzystać przy kolejnych zleceniach druku i kolportażu.

 

 

roznoszenie ulotek zielona góra

 

Oferty Pracy: Roznoszenie Ulotek Zielona Góra

Przy dystrybucji ulotek reklamowych mogą pracować osoby pełnoletnie. Kolportaż ulotek reklamowych polega na pozostawieniu ich w skrzynkach pocztowych. Osoby rozdające ulotki reklamowe powinny znać topografię Zielonej Góry. Temat roznoszenia ulotek to idealny sposób na dodatkowy zarobek. W tej branży pracę roznoszenia ulotek wykonuje się w formie zleceń, np. 3 dni roznoszenia ulotek na terenie kilku dzielnic. Rzetelna dystrybucja ulotek rozliczana jest na podstawie ilości wydanych materiałów. Za wydawanie 2500 sztuk ulotek można liczyć na wynagrodzenie w wysokości 150 zł netto, czyli około 20 zł netto za 1 godzinę pracy. Roznoszenie gazetek reklamowych umożliwia uzyskanie większego wynagrodzenia z racji tego, że jest to o wiele cięższy materiał niż standardowa ulotka.

 

Czy opłaca się roznosić ulotki?

Usługi kolportażu są powszechną formą reklamy. Przygotowanie dystrybucji ulotek wiąże się z określeniem grupy docelowej, kreacji graficznej, oferty promocyjnej. Następnie ulotki trafią wyłącznie do wskazanego grona potencjalnych klientów. Więc ta forma reklamy jest bardziej precyzyjna niż internetowy banner. Nośnik reklamowy jakim jest ulotka pozwala na publikację dużej ilości przydatnych informacji, np. oferty, cen, danych kontaktowych. Natomiast niewielki banner internetowy pozwala co najwyżej na publikację linku do firmowej strony internetowej. Kolportaż bezpośredni materiałów łatwo jest zweryfikować, np. poprzez ilość nowych zamówień. W związku z tym jest to bardzo skuteczna forma reklamy.

 

 

roznoszenie ulotek

 

Czy na ulotki trzeba mieć pozwolenie?

Na terenie miasta Zielona Góra nie potrzeba pozwolenia na kolportaż ulotek. Wymagane jest zachowanie standardowy jakościowych, tj. dbanie o to, aby ulotki trafiały wyłącznie do skrzynek pocztowych. Pracownicy firmy powinni również zwrócić uwagę na nalepki zakazujące kolportażu ulotek w niektórych budynkach. Pakietowanie materiałów reklamowych to dobry sposób na ograniczenie ilości ulotek. Dzięki temu do jednej skrzynki pocztowej trafi kilka sztuk ulotek podczas jednej wizyty ulotkarza. W Zielonej Górze wyspecjalizowani w roznoszeniu ulotek są pracownicy firmy Ulotki24.

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska – roznoszenie ulotek

Zobacz więcej