Wydawanie ulotek Wrocław

Wydawanie ulotek Wrocław

Wydawanie ulotek Wrocław

Wydawanie ulotek to popularna forma reklamy na terenie Wrocławia. Wrocław posiada 321 407 adresów pocztowych (bloków, domków, firm, urzędów, instytucji publicznych). Podział ilości skrzynek pocztowych wygląda następująco:

  • Wrocław-Fabryczna (DOLNOŚLĄSKIE – Wrocław = 96002),
  • Wrocław-Krzyki (DOLNOŚLĄSKIE – Wrocław = 97316),
  • Wrocław-Psie Pole (DOLNOŚLĄSKIE – Wrocław = 47684),
  • Wrocław-Śródmieście (DOLNOŚLĄSKIE – Wrocław = 51849),
  • Wrocław-Stare Miasto (DOLNOŚLĄSKIE – Wrocław = 28556).

Oznacza to, że wydawanie ulotek realizowane jest na terenie całego miasta. Kolportaż bezadresowy dociera do wszystkich mieszkańców. Kolportaż ulotek reklamowych na terenie Wrocławia to koszt 0,08 zł netto za sztukę wydanej ulotki. Oznacza to, że przykładowy koszt kolportażu 10 000 sztuk ulotek to 800 zł netto.

 

Wydawanie ulotek Wrocław cena

Ile trwa roznoszenie ulotek we Wrocławiu ?

Roznoszenie ulotek we Wrocławiu uzależnione jest od wytycznych zleceniodawcy. Natomiast z badań firmy Ulotki24 wynika, że jeden ulotkarz jest w stanie 8 godzin pracy dostarczyć 2 500 sztuk ulotek do skrzynek pocztowych. W związku z tym planowanie kolportażu materiałów do skrzynek pocztowych należy poprzedzić analizą czasu trwania zlecenia. Rozdawanie ulotek powinno zostać przeprowadzone szybko, sprawnie i zgodnie z harmonogramem zapisanym w umowie. Profesjonalny kolportaż ulotek to ten, który ma zaplanowany czas realizacji. Bezadresowa dystrybucja ulotek może zostać przedłużona ze względu na negatywne warunki atmosferyczne, np. burze, grad, obfite opady deszczu lub śniegu. Potencjalnych klientów lepiej nie zrażać do siebie przemoczoną lub uszkodzoną ulotką.

 

Kto świadczy usługi dystrybucji materiałów ?

Na terenie Wrocławia swoją siedzibę ma wiele firmy zajmujących się roznoszeniem ulotek. Natomiast rzetelny kolportaż druków realizują przede wszystkim operatorzy pocztowi jak: Inpost, Ulotki24, Poczta Polska. Firmy te dostarczają materiały reklamowe do wszystkich skrzynek pocztowych we Wrocławiu. Akcji kolportażu druków lepiej nie zlecać firmom bez referencji. Referencje to pisemne potwierdzenie świadczenia wysokiej jakości usług. Referencji dotyczących dystrybucji bezadresowej jest niewiele. Dlatego zachęcamy to zapoznania się z przykładowymi dostępnymi na stronie internetowej: https://ulotki24.com/referencje/. Kolportaż ulotek polega na prawidłowym dostarczeniu ulotek do skrzynek pocztowych. Dlatego lepiej nie ryzykować wyrzucenia ulotek do kosza na śmieci i podjąć współpracę z profesjonalną firmą.

 

Zawodowy kolportaż ulotek

Rzetelny kolportaż bezadresowy realizowany jest wyłącznie przez operatorów pocztowych. Firmy takie jak Ulotki24 posiadają dostęp do danych ilości skrzynek pocztowych, monitorują i nadzorują pracę ulotkarzy, sporządzają szczegółowe raporty z wydawania ulotek. Dystrybucja gazetek, ulotek, katalogów i innych materiałów nie stanowi dla profesjonalnych podmiotów żadnego problemu. Oprócz kolportażu ulotek firmy zajmują się przygotowaniem kreacji graficznej ulotki. Opracowanie materiałów reklamowych ma na celu przygotowanie unikalnej kreacji graficznej. Ulotka powinna swoim wyglądem przyciągnąć potencjalnych klientów. Kolejnym etapem jest tani druk ulotek. Taki można zrealizować za pośrednictwem internetowych drukarni materiałów reklamowych.

 

Wydawanie ulotek

 

Przeprowadzony kolportaż – raport ?

Raport z realizacji wydawania ulotek powinien składać się z: spisu adresów, do których ulotki zostały doręczone; unikalnej dokumentacji zdjęciowej prezentującej skrzynki pocztowe; wyciągu nadajników GPS; kontroli terenowej ze zleceniodawcą. Przeprowadzona akcja kolportażu ulotek powinna zawierać wyżej wymienione elementy. Tylko w ten sposób można skutecznie potwierdzić, że wydawanie ulotek zostało przeprowadzone właściwe – tj. zgodnie z umową lub harmonogramem.

Powrót do bloga

Najnowsze

Ile kosztuje wydawanie ulotek do rąk?

Zobacz więcej

Wydawanie ulotek do rąk

Zobacz więcej

Kto odpowiada za kolportaż ulotek?

Zobacz więcej