dystrybucja ulotek

Dystrybucja ulotek Kraków i Małopolska

Dystrybucja materiałów reklamowych

Ulotki reklamowe to skuteczne narzędzie pozyskiwania nowych klientów. Kolportaż ulotek pozwana na dotarcie z reklamą do mieszkańców Krakowa. Skuteczne roznoszenie ulotek polega na wrzuceniu materiałów do skrzynek pocztowych. Forma dystrybucji ulotek jest skuteczna gdy kierujemy nasz produkt lub usługę do konsumentów. Rzetelny kolportaż ulotek jest w stanie pozyskać nowych klientów. Dlatego rozdawanie ulotek najlepiej zlecić specjalistom, np. Poczta Polska, Ulotki24 czy Inpost. Profesjonalne roznoszenie ulotek może być wykonane wyłącznie przez operatora pocztowego. Usługę roznoszenia ulotek nie sposób wykonać za mniej niż 5 groszy netto za sztukę.

 

Działania roznoszenia ulotek

Kolportażu materiałów reklamowych nie należy realizować, jeżeli wcześniej nie zostaną ustalone rejony dystrybucji. Rozdawanie ulotek reklamowych powinno zostać poprzedzone analizą grupy docelowej, np. gdzie mieszkają potencjalni klienci naszej restauracji. Określenie rejonu roznoszenia ulotek można dokonać poprzez wytyczenie punktów na Google Maps. Dodatkowo na terenie Krakowa można wyznaczyć obszar dystrybucji sektorowo, np. osiedla, dzielnice. Bezadresowy kolportaż ulotek najlepiej przeprowadzić w obrębie 3 kilometrów od siedziby firmy. To ułatwia dojazd potencjalnym klientom. Pozostawienie materiałów reklamowych powinno odbywać się wyłącznie w skrzynkach pocztowych. Kolportaż druków reklamowych nie powinien zaśmiecać okolicznych koszy i kontenerów. Na terenie miasta Kraków nie stanowi to problemu, ponieważ wszystkie budynki zawierają skrzynki pocztowe. Atrakcyjne ulotki reklamowe to klucz do sukcesu firmy.

 

dystrybucja ulotek reklamowych

 

Szukam firmy roznoszącej ulotki

Usługi kolportażu są w domenie operatorów pocztowych takich jak Ulotki24, Poczta Polska. Ulotki reklamowe dostarczane są każdego dnia do skrzynek pocztowych. Roznoszenie ulotek odbywa się w godzinach 07:00-20:00. Otrzymanie ulotki reklamowej wiąże się z jej prawidłowym włożeniem do skrzynki pocztowej. Roznoszenie ulotek popularne jest wśród firmy z branży: gastronomiczna, operator internetu, hotele, usługi remontowe, usługi budowlane, naprawa aut, fryzjer, kosmetyka, spa. Rzetelne roznoszenie ulotek jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Dlatego szukając firmy do roznoszenia ulotek warto przejrzeć opinie w internecie, np. Gowork, Google Maps czy referencje. Kolportaż druków bezadresowych powinien być wykonany przez firmę znającą rejon Krakowa. Kampanii dystrybucji ulotek lepiej nie zlecać nowopowstałym przedsiębiorstwom, ponieważ te zazwyczaj nie dysponują stosowną wiedzą techniczną i zasobami ludźmi. Roznoszenie ulotek bezpośrednio do skrzynek pocztowych powinno kosztować nie mniej niż 5 groszy netto za sztukę wydanej ulotki. Pozostawianie materiałów reklamowych musi być kontrolowane.

 

Profesjonalny druk ulotek

Usługi reklamowe dostępne są w każdym mieście. Usługi dystrybucji materiałów reklamowych wiążą się z drukiem, np. gazetki, ulotki, katalogu, folderu itp. Wybór terenów kolportażu ulotek wskazuje wymagany nakład do druku. Kolportaż ulotek zdecydowanie najlepiej przeprowadzić na papierze o grubości nie mniejszej niż 130 g. Wzory projektów ulotek znajdują się w Internecie. Wysokiej jakości druk ulotek wymaga, aby papier był kredowy, np. o połysku, wodoodporny. Doskonałego kolportażu ulotek nie można przeprowadzić bez prawidłowego projektu ulotki. Ulotka nie może zawierać żadnych błędów ortograficznych; powinna posiadać dane adresowe; jasno sprecyzowany zakres usługi lub promowanego produktu. Kampanie reklamową dobrze poprzedzić analizą działań konkurencji, np. ceny, kreację graficzną. Pełną obsługę reklamową swojej firmy zlecisz tutaj. Skontaktuj się z naszym działem handlowym. Zleć kolportaż ulotek profesjonalnej firmie.

 

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska – roznoszenie ulotek

Zobacz więcej