Roznoszenie ulotek Gorzów

Roznoszenie ulotek Gorzów

Roznoszenie ulotek Gorzów

Roznoszenie ulotek w Gorzowie polega na dostarczeniu ulotek do domków jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych i kamienic. Gorzów według danych Urzędu Statystycznego posiada 52 879 adresów pocztowych. Oznacza to, że ilość skrzynek pocztowych na terenie Gorzowa wynosi dokładnie 52 879 sztuk. Ilość ta wskazuje bieżące dane. Nie obejmuje ona budynków świeżo oddanych do użytku, ponieważ państwowe bazy danych aktualizowane są co kilka miesięcy. Dlatego też zlecając roznoszenie ulotek na terenie Gorzowa warto zweryfikować bazę adresową. Firma ulotkowa powinna przedstawić dane dotyczące skrzynek pocztowych lub szczegółową bazę adresową. Ewentualnie dane dotyczące ilości skrzynek pocztowych można zweryfikować w dowolnej placówce Poczty Polskiej. Poczta Polska posiada aktualne dane, ponieważ jest narodowym operatorem pocztowym. Jej strategiczna rola w realizacji usług pocztowych daje rękojmie, że przekazuje wiarygodne i sprawdzone informacje.

Roznoszenie ulotek w Gorzowie realizowane jest na terenie następujących osiedli: Baczyna, Chróścik, Chwalęcice, Górczyn, Janice, Karnin, Małyszyn, Nowy Dwór, Osiedle Chemik, Osiedle Dolinki, Osiedle Staszica, Piaski, Siedlice, Śródmieście, Wieprzyce, Zakanale, Zawarcie, Zieleniec. Firmy ulotowe posiadają kody wejściowe do budynków znajdujących się na osiedlach zamknięty. W związku z tym roznoszenie ulotek w Gorzowie prowadzone jest wszędzie. Lokalne firmy ulotkowe znają doskonale topografię miasta. Dlatego skorzystanie z ich usług stanowi poniekąd gwarancję wysokiej jakości.

 

 

Roznoszenie ulotek Gorzów

 

 

 

Ile kosztuje roznoszenie ulotek Gorzów ?

Roznoszenie ulotek w Gorzowie zaczyna się od 7 groszy netto za sztukę. Wskazana cena dotyczy roznoszenia ulotek powyżej 10 000 sztuk, wyłącznie w zabudowie wielorodzinnej. Roznoszenie ulotek w zabudowie jednorodzinnej to cena 11 groszy netto. Tutaj również firmy ulotkowe stosują minimalny nakład. To 5 000 sztuk ulotek. Do określenia ile kosztuje roznoszenie ulotek w Gorzowie niezbędne jest określenie nakładu i formatu. Nakład to ilość ulotek. Forma to wielkość, np. A5, A6, DL czy A4. Z danych firmy Ulotki24 wynika, że popularnym formatem ulotki jest A6. Ulotka jest tania w druku. Planując cykliczne zlecenia kolportażu ulotek warto nawiązać trwałą współpracę z operatorem pocztowym. Dla większości firm z branży ulotkowej stały klient to gwarancja przychodu. W związku z tym firmy ulotkowe proponuję szereg rabatów i upustów. Te dane najlepiej potwierdzić poprzez bezpośredni kontakt z biurem sprzedaży.

 

 

Jak kontrolować roznoszenie ulotek ?

Kontrola roznoszenia ulotek jest czynnością niezwykle prostą. Wystarczy wytypować losowe budynki, do których ulotki mały trafić. Następnie sprawdzić czy faktycznie ulotki znajdują się w skrzynkach pocztowych. Zazwyczaj taka czynność trwa 1 do 2 godzin. W zależności od rejonu roznoszenia ulotek. Kontrola kolportażu ulotek na terenach wiejskich zajmie więcej czasu, ponieważ należy doliczyć niezbędny czas przejazdu pomiędzy miejscowością A i B. Roznoszenie ulotek należy do usług pocztowych. Wszystko co trafia do skrzynki pocztowej jest wyciągane przez mieszkańców danego budynków. Dlatego kontrola roznoszenia ulotek powinna zostać wykonana niezwłocznie po otrzymaniu informacji o zakończeniu usługi. Firmy ulotkowe rekomendują weryfikację nadajników GPS. W ten sposób można sprawdzić czy ulotkarze przemieszczali się pomiędzy budynkami, roznosząc ulotki do skrzynek pocztowych. Poza tym warto sprawdzić referencje o firmie dostępne w sieci, np. Google Maps, Gowork, Panorama Firm.

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska – roznoszenie ulotek

Zobacz więcej