kolportaż ulotek konin

Kolportaż ulotek Konin

Kolportaż ulotek Konin

Kolportaż ulotek polega na dostarczeniu ulotek mieszkańcom Konina. Kolportaż ulotek realizowany jest do następujących dzielnic miasta Konin: Czarków, Chorzeń, Glinka, Gosławice, Grójec, Laskówiec, Łężyn, Maliniec, Mieczysławów, Między lesie, Morzysław, Niesłusz, Nowy Dwór, Osada, Pawłówek, Pątnów, Przydziałki, Starówka i Wilków. Łącznie na terenie Konina znajduje się 29525 sztuk skrzynek pocztowych. Wskazana ilość sztuk ulotek dotyczy zabudowy jednorodzinnej, wielorodzinnej (w tym kamienic, segmentów). W skrzynkach pocztowych mieszkańców Konina można znaleźć ulotki firm z branży: hotelarskiej, gastronomicznej, agencji zatrudnienia, hydraulik, hurtownia, sklep meblarski, usługi wykończenia wnętrz.

Koszt roznoszenia ulotek do skrzynek pocztowych w Koninie to 7 groszy netto za sztukę wydanej ulotki do skrzynki pocztowej. Selektywny kolportaż ulotek w Koninie oznacza roznoszenie pod konkretne adresy, np. Mickiewicza 5/12. Koszt kolportażu ulotek w Koninie wzrasta jeżeli ulotki mają trafić do domków jednorodzinnych. Wzrost cen wynika ze spadku efektywności czasu pracy. Ulotkarz podczas ośmiu godzin pracy jest w stanie kolportaż 3000 sztuk ulotek do bloków; natomiast do domków wyłączenie 1400 sztuk. Oznacza to, że kolportaż ulotek do domków zajmuje blisko dwa razy więcej czasu niż podobna usługa realizowana do budynków wielorodzinnych. Szukając najniższej ceny za kolportaż ulotek w Koninie, warto zastanowić się ile płacą tego typu firmy ulotkarzom ?

 

kolportaż ulotek konin

Kolportaż ulotek – ile płacą ?

Kolportaż ulotek to forma pracy dorywczej. Dla wielu jest to sposób na podratowanie domowego budżetu. W związku z tym kolportażu ulotek popularny jest w każdej grupie wiekowej. Kolportaż ulotek rozliczany jest na podstawie ilości wydanych ulotek i przepracowanych godzin w terenie. Ulotkarze zarabiają od najniższej krajowej aż po 3 000 zł netto. Hostessy wydające ulotki do rąk mogą liczyć na wyższe stawki godzinowe, ale mniejszą częstotliwość zleceń. Płatności za kolportaż ulotek odbywają się w cyklach miesięcznych lub tygodniowych. W zależności od warunków podpisanej umowy czy przyjętego zlecenia. Płatność za kolportaż ulotek może być realizowana na konto bankowe jak i gotówką za potwierdzeniem odbioru.

 

Kolportaż ulotek nieruchomości

Biura nieruchomości często szukają na danym rejonie mieszkania bądź gruntu na rzecz swego klienta. Mało kto obecnie wystawia przed domem bądź mieszkaniem tabliczkę „sprzedam dom”, „sprzedam działkę”. Zazwyczaj informacje o potencjalnej transakcji rozchodzą się pocztą pantoflową w gronie lokalnej społeczności. Dlatego też kolportaż ulotek biura nieruchomości umożliwia połączenie sprzedających z kupującymi. Jedni i drudzy za pośrednictwem agencji nieruchomości są w stanie dokonać transakcji.

Powrót do bloga

Najnowsze

Ile kosztuje wydawanie ulotek do rąk?

Zobacz więcej

Wydawanie ulotek do rąk

Zobacz więcej

Kto odpowiada za kolportaż ulotek?

Zobacz więcej