Roznoszenie ulotek Kraków

Roznoszenie ulotek Kraków

Roznoszenie ulotek Kraków

Roznoszenie ulotek na terenie Krakowa polega na dostarczeniu ich do skrzynek pocztowych. Przed rozpoczęciem roznoszenia ulotek należy określić rejon kolportażu oraz nakład. Klienci firmy Ulotki24 często korzystają z niesprawdzonych danych. Przykładem tego jest wypowiedź: „Mam jeszcze pytanie, inna firma odpisała mi, że w Krakowie jest 900.000 mieszkań przypisanych do kamienic, że około 30.000 szt. ulotek potrzeba na jedną dzielnicę. Czy im się coś pomyliło?”. Tego typu informacje są dosyć częste. Na terenie Krakowa usługi roznoszenia ulotek świadczy wiele firm. Większość z nich to jednoosobowe działalności gospodarcze. Tego typu firmy, aby sprzedaż usługę przedstawią nawet nierealne dane. Dlatego firma Ulotki24 korzysta ze sprawdzonych źródeł danych. Według danych statystycznych na terenie dzielnic Krakowa mamy następującą ilość skrzynek pocztowych:

  • Kraków-Krowodrza (MAŁOPOLSKIE – Kraków = 89747);
  • Kraków-Nowa Huta (MAŁOPOLSKIE – Kraków = 87048);
  • Kraków-Podgórze (MAŁOPOLSKIE – Kraków = 130655);
  • Kraków-Śródmieście (MAŁOPOLSKIE – Kraków = 75460).

Co łącznie daje 382 910 adresów pocztowych. Powyższe dane można bez problemu zweryfikować w dowolnej placówce Poczty Polskiej w Krakowie.

Roznoszenie ulotek w Krakowie nie jest drogie. Mediana cen dla roznoszenia bezadresowego to 7 groszy netto. Natomiast roznoszenie ulotek metodą adresową (pod konkretne adresy budynków) to 10 groszy netto. W związku z tym dysponując budżetem reklamowym – w wysokości nawet 400 zł netto – bez problemu można dostarczyć ulotki do kilku tysięcy potencjalnych klientów. Reklama w Google Ads, Facebook Ads bądź inne rozwiązania reklamowe dostępne w sieci nie dają takiej gwarancji i skuteczności. Kliknięcie w reklamę internetową i dalsze przejście na stronę www można porównać do zapoznania się z ulotką reklamową. W każdym z przypadków nie mamy wpływu na decyzję konsumenta. Natomiast reklam online jest bardzo dużo. Konsument porówna Twoją ofertę do konkurencji. W przypadku ulotki to nie możliwe. Konsument otrzymuje ulotkę. Zapoznaje się z jej treści, następnie dzwoni i zamawia na przykład pizzę.

 

 

Roznoszenie ulotek – ile płacą ?

Roznoszenie ulotek rozliczane jest na podstawie ilości wydanych ulotek do skrzynki pocztowej. W ciągu ośmiu godzin pracy ulotkarz jest w stanie wydać 3 000 sztuk ulotek. Taka ilość ulotek przykłada się na wynagrodzenie w wysokości 220 zł. Oznacza to, że dziennie na roznoszeniu ulotek płacą nawet 220 zł brutto. Roznoszenie ulotek jest pracą dorywczą. Zlecenie nie są przekazywane codziennie. Dlatego chcąc zwiększyć swoje wynagrodzenie należy nawiązać współpracę z kilkoma operatorami pocztowymi. Wydając pakiet złożony z kilku sztuk ulotek można otrzymać podwójne wynagrodzenie. Najwyższe wynagrodzenie płacą firmy delegujące ulotkarzy do pracy na eventach, targach czy bankietach. Osoby roznoszące ulotki do rąk muszą znać język angielski bądź specyfikację promowanego produktu.

 

Roznoszenie ulotek OLX ?

Portal OLX posiada zakładkę praca. Znajdują się tam przeróżne oferty pracy. Jedną z nich jest zakładka „roznoszenie ulotek / Hostessa”. Niniejsza zakładka odwołuje się do ofert pracy przy roznoszeniu ulotek. Oferty pracy OLX przypisane są do firm – operatorów pocztowych. Każda oferta pracy tymczasowej zawiera jasną informację o wynagrodzeniu (ile płacą); miejscu pracy; zakresie obowiązków. Fakt, że stawki bądź poziom wynagrodzenia jest upubliczniony nie wynika wcale z transparentności firm. Powodem jest duża konkurencja na rynku pracy i duża liczba wakatów. Dlatego firmy nie chcą tracić czasu na przedłużającą się rekrutację. Jeżeli osobie odpowiada praca dorywcza jako Hostessa, Promotor to powinien skontaktować się z Agencją Hostess. Firma Ulotki24 posiada dedykowaną grupę z ofertami pracy na portalu Facebook. W wyszukiwarce Facebook należy wpisać „Ulotki24 praca dorywcza”. Znajdują się tam oferty pracy związane z: wydawaniem ulotek; obsługą targów; montaż POS; obsługa techniczna targów; hostessy tłumaczki; hostessy na targi. Zlecenia dostępne są w następujących miastach: Warszawa, Kielce, Łuków, Kraków, Poznań, Szczecin, Szczyrk, Sosnowiec, Zabrze, Tarnów, Wrocław, Białystok, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Mielno, Kołobrzeg, Słupsk, Skawina, Wieliczka i Bochnia.

Powrót do bloga

Najnowsze

Rekrutacja pracowników przez ulotkowanie

Zobacz więcej

Kolportaż ulotek tańszy od ogłoszenia o pracę

Zobacz więcej

Ile kosztuje wydawanie ulotek do rąk?

Zobacz więcej