roznoszenie ulotek ogłoszenia (2)

Roznoszenie ulotek Warszawa – Ogłoszenia

Roznoszenie ulotek Warszawa – Ogłoszenia

 

Roznoszenie ulotek to praca dorywcza popularna w Warszawie. Roznoszenie ulotek pozwala załatać dziurę w domowym budżecie bądź dorobić do renty, emerytury. Poza emerytami, największą grupę pracowników tymczasowych stanowią osoby młode – uczniowie, studenci. Roznoszenie ulotek nie wymaga żadnych kwalifikacji. Wystarczy spełnienie kilku warunków:

  • Pełnoletność bądź pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych,
  • Gotowość do pracy przy zmieniających się warunkach atmosferycznych,
  • Posiadanie plecaka bądź wózka do transportu ulotek,
  • Pomieszczenie do magazynowania ulotek.

Na roznoszeniu ulotek można uzyskać wynagrodzenie od 18 do 30 zł brutto za godzinę świadczenia pracy. Stawki za roznoszenie ulotek różnią się w poszczególnych miastach.

 

roznoszenie ulotek ogłoszenia (1)

 

W Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Szczecinie można liczyć na dużo wyższe wynagrodzenie. W małych miastach takich jak Augustów, Grajewo, Kobyłka, Marki, Zielonka, Piaseczno czy Gołdap można liczyć na stawki zbliżone do ustawowego minimum. Informacje dotyczące płacy minimalnej publikowane są na rządowych stronach internetowych.

Ogłoszenia dotyczące pracy przy roznoszeniu ulotek dostępne są na:

  • Portal OLX – zakłada „rozdawanie ulotek”,
  • Grupy pracy dorywczej na portalu Facebook,
  • Lokalne ogłoszenia w prasie,
  • Zakładka praca w lokalnych serwisach opiniotwórczych,
  • Portal GoWork.pl.

Ogłoszenia dotyczące pracy przy roznoszeniu ulotek powinny zawierać: dane firmy, dane kontaktowe, wynagrodzenie, wymagania, zakres pracy. Ogłoszenia o pracę, które nie zawierają wyżej wymienionych informacji mogą być oszustwem.

 

Roznoszenie ulotek praca

Roznoszenie ulotek to forma pracy dorywczej. Firmy z branży ulotkowej niezwykle rzadko tworzą etaty. Preferowaną formą zatrudnienia jest umowa o dzieło, umowa zlecenie. Na umowę o pracę mogą liczyć przede wszystkim pracownicy biurowi odpowiedzialni za nadzór i koordynację zleceń. Dlatego też praca przy roznoszeniu ulotek atrakcyjnym źródłem dodatkowego dochodu. Roznoszenie ulotek można świadczyć na rzecz różnych firm, np. Kaufland, Lidl, Biedronka, Carry, Inter Sport – bez obawy o zakaz świadczenia pracy na rzecz konkurencji.

 

 

Roznoszenie ulotek co to jest

Roznoszenie ulotek należy do skutecznych narzędzi marketingowych. Jest to usługa pocztowa. Roznoszenie ulotek polega na fizycznym dostarczeniu materiałów reklamowych do skrzynki pocztowej. Skrzynki pocztowe znajdują się na frontach budynków. Skrzynki pocztowe są ogólnodostępne dla operatorów pocztowych. Operatorzy pocztowi mogą wrzucić ulotki do wszystkich skrzynek pocztowych bez żadnych ograniczeń.

 

Powrót do bloga

Najnowsze

Ile kosztuje wydawanie ulotek do rąk?

Zobacz więcej

Wydawanie ulotek do rąk

Zobacz więcej

Kto odpowiada za kolportaż ulotek?

Zobacz więcej