wydawanie ulotek kraków

Wydawanie ulotek Kraków

Wydawanie ulotek Kraków

 

Wydawanie ulotek w Krakowie jest popularnym narzędziem marketingowym do przyciągania turystów. Restauracje, bary i puby na Starym Mieście zlecają bez przerwy wydawanie ulotek do rąk przechodni. Ulotki zawierają informacje o danych kontaktowych; aktualnej ofercie. Mało kto zdaje sobie sprawę, że wydawanie ulotek do skrzynek jest częściej spotkany. Na terenie Krakowa przeważa zabudowa wielorodzinna: bloki, kamienice, apartamentowce. Wszędzie tam znajdują się skrzynki pocztowe. Koszt wydawania ulotek do skrzynek pocztowych w Krakowie to od 6 groszy do 10 groszy netto za sztukę wydanej ulotki. W przypadku wydawania ulotek do rąk przechodni jest to koszt 30 zł netto za godzinę pracy ulotkarza. Minimalna liczba godzin pracy na jeden dzień to 7.

 

 

wydawanie ulotek poznań

 

 

Wydawanie ulotek Poznań

 

Wydawanie ulotek niekoniecznie musi wiązać się z przyciąganiem turystów do punktów rozrywkowych. Idealnie pokazuje to przykład firm z Poznania. Poznań jest dużym centrum miejskim na terenie województwa wielkopolskiego. Poznań skupia bardzo dużo firm usługowych. W związku z tym jest to atrakcyjny dla pracownika rynek. Niskie bezrobocie powoduje to, że przedsiębiorcy coraz częściej poprzez wydawanie ulotek do skrzynek pocztowych starają się pozyskać kandydatów do pracy. Na osiedlach czy blokowiskach wrzucane są ulotki rekrutacyjne. Zawierają one informacje o aktualnych ofertach pracy, benefitach, wynagrodzeniu. Koszt wydawania ulotek w Poznaniu to 7 groszy netto za sztukę. Minimalny, skuteczny nakład ulotek do ilość powyżej 10 000 sztuk.

 

Wydawanie ulotek Łódź

 

Łódź łączy w sobie ceny Poznania i Krakowa. Piękna zabudowa wielorodzinna: kamienice oraz niskie bezrobocie, powoduje to, że jest to atrakcyjne miasto do życia. W Łodzi coraz częściej do skrzynek pocztowych wydawane są ulotki firm deweloperskich. Wydawanie ulotek do kamienic bądź budynków z wielkiej płyty ma na celu pozyskanie potencjalnych klientów: osób zainteresowanych zmianą mieszkania na nowe od dewelopera. Wydawanie ulotek deweloperskich na terenie Łodzi to koszt 6 groszy netto za sztukę. Firma Ulotki24 zastrzega, że jest to cena jednostkowa na nakładu powyżej 12 000 sztuk. Poza ulotkami deweloperskimi, w skrzynkach pocztowych można zauważyć materiały takich firm jak: Kaufland, Lidl, Netia, UPC i Orange. To przeważni klienci firm kolporterskich.

 

 

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy roznoszenie ulotek

Zobacz więcej

Operator pocztowy kolportaż

Zobacz więcej

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej