roznoszenie ulotek do domków

Roznoszenie ulotek Warszawa- firma

Roznoszenie ulotek Warszawa- firma

 

Roznoszenie ulotek to usługa pocztowa. W Polsce rynek usług pocztowych regulowany jest przez URE. Urząd na podstawie wpisu i wniesionej opłaty nadaje firmom status operatora pocztowego. Operator pocztowy zyskuje uprawnienia do roznoszenia ulotek adresowo (pod konkretne adresy) jak i bezadresowo (bez wskazywania konkretnych adresów). Na terenie Warszawy mamy wiele firm specjalizujących się w roznoszeniu ulotek. To bardzo konkurencyjna branża. Gwarancją rzetelnie wykonanej usługi nie jest najniższa cena, a referencje. Firmy roznoszące ulotki tylko poprzez pozytywne referencje klientów są w stanie potwierdzić swoją rzetelność. Na tle konkurencji szczególnie przebija się firma Ulotki24. Posiadająca pisemne referencje od setek klientów. Ulotki24 zajmuje się roznoszeniem ulotek od 2013 roku. W tym czasie firma zrealizowała kilka tysięcy zleceń roznoszenia ulotek w Warszawie i województwie mazowieckim.

 

 

karta kontroli roznoszenia ulotek

 

Roznoszenie ulotek Trójmiasto – cena

 

Roznoszenie ulotek w Trójmieście jest skutecznym narzędziem marketingowym. Trójmiasto, to potoczna nazwa aglomeracji Gdańska, w której skład wchodzi: Gdynia, Sopot i Gdańsk. Zwarta zabudowa wielorodzinna umożliwia szybkie roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych. Cena za roznoszenie ulotek w Trójmieście to od 6 groszy do 11 groszy netto za sztukę. Przy czym maksymalny rozmiar ulotki do A4. Na finalną cenę ma wpływ nakład – czyli ilość ulotek szacowana do pokrycia rejonu kolportażu ulotek. Warto sprawdzić ofertę roznoszenia ulotek w kilku firmach – szczególnie wśród operatorów pocztowych.

 

Kolportaż ulotek przetarg

 

Roznoszenie ulotek to potoczna nazwa kolportażu. Kolportaż jest często wymieniany jako przedmiot zamówień w przetargach publicznych. Przetarg na roznoszenie ulotek ma na celu wyłonić firmę – operatora pocztowego– która wykona usługę w najniższej cenie. Większość zapytań przetargowych nie daje dodatkowych punktów za umiejętności techniczne, dyspozycję czy referencje. Dlatego planując przetarg tak łatwo trafić na oszustów. Firma Ulotki24 wskazuje, że roznoszenie ulotek, aby było opłacalne ekonomicznie, musi opierać się na wynagrodzeniu nie mniejszym niż 4 grosze netto za sztukę wydanej ulotki.

 

 

 

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy roznoszenie ulotek

Zobacz więcej

Operator pocztowy kolportaż

Zobacz więcej

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej