roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych (2)

Roznoszenie ulotek Ogłoszenia

Roznoszenie ulotek Ogłoszenia

 

Roznoszenie ulotek to forma pracy tymczasowej. Roznoszenie ulotek zazwyczaj realizują osoby w przedziale wiekowym 17 lat – 65 lat. Roznoszenie ulotek jest pracą fizyczną. Dlatego liczą się tutaj przede wszystkim predyspozycje fizyczne. Zazwyczaj osoba roznosząca ulotki ma do wydania kilka tysięcy sztuk. Roznoszenie ulotek to praca, którą można realizować w każdym mieście. W sieci pełno jest ogłoszeń roznoszenia ulotek w: Warszawie, Poznaniu, Siedlcach, Sandomierzy, Krakowie, Szczecinie czy nawet w Kołobrzegu. Szukając pracy internauci przede wszystkim przeglądają oferty na portalach takich jak Gowork.pl, OLX, RocketJobs, infoPraca.pl, Pracuj.pl, GazetaPraca.pl. Oferty pracy na roznoszeniu ulotek zawierają następujące informacje:

  • Praca pracodawcy lub dane firmy, np. numer NIP, adres e-mail, numer telefonu,
  • Stawka czyli wynagrodzenie za roznoszenie ulotek (przeważnie firmy wskazują wynagrodzenie za sztukę wydanej ulotki do skrzynki pocztowej bądź stawkę godzinową),
  • Warunki roznoszenia ulotek (sposób raportowania, termin realizacji).

 

Przeglądając ogłoszenia na roznoszenie ulotek warto skontaktować się z wybraną firmą bezpośrednio. Sprawdzić opinie na jej temat; przejrzeć zakładkę referencje bądź konta w social media. Firmy, które nie publikują w treści ogłoszenia danych kontaktowych mogą próbować wyłudzać dane osobowe.

 

Roznoszenie ulotek praca

 

Roznoszenie ulotek to świetna forma pracy dorywczej. Osoby pracująca na roznoszeniu ulotek cenią sobie przede wszystkim brak monotonii pracy. Oznacza to, każdego dnia mogą roznosić ulotek w innym rejonie, np. mieście czy dzielnicy. Ponadto praca na roznoszeniu ulotek uczy rzetelności. Roznoszenie ulotek polega na wydaniu materiałów do skrzynki pocztowej. Następnie praca jest kontrolowana przez klienta. Osoby, które wykonują swoją pracę nieuczciwie zazwyczaj nie otrzymują wynagrodzenia. Dlatego praca przy roznoszeniu ulotek uczy uczciwych postaw społecznych.

 

roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych (1)

 

Co to jest rejon roznoszenia ulotek ?

 

Roznoszenie ulotek należy do narzędzi marketingowych stosowanych w reklamie outdoor. Outdoor to określenie reklamy zewnętrznej. Do tej puli poza roznoszeniem ulotek zaliczamy także: bilbordy reklamowe, plakaty, reklamę na słupach ogłoszeniowych i komunikacji miejskiej. Roznoszenie ulotek należy do najpopularniejszej z nich, ze względu na niskie koszty dotarcia do potencjalnego konsumenta. Cena za roznoszenie jednej sztuki ulotki do skrzynki pocztowej to 6 groszy netto. W związku roznoszenie kilku tysięcy sztuk ulotek nie jest drogie. Jedną z kluczowych zalet roznoszenia ulotek jest możliwość precyzyjnego określenia grup docelowych – klientów. Ulotki można dostarczyć do skrzynek na konkretnych ulicach bądź osiedlach. Fachowo określa się to jako rejon roznoszenia ulotek.

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska – roznoszenie ulotek

Zobacz więcej