wydawanie ulotek

Co to jest usługa pocztowa ?

Co to jest usługa pocztowa ?

 

Poczta Polska specjalizuje się w bezpośredniej reklamie pocztowej. Usługa pocztowa polegająca na rozniesieniu ulotek do skrzynek pocztowych nazywana jest kolportażem ulotek bądź direct mailing. Ta usługa pocztowa jest popularna wśród firmy specjalizujących się z pozyskiwaniu konsumentów, np. Kaufland, Castorama, Netia czy UPC. Usługa pocztowa kolportażu ulotek nie zawsze jest realizowana przez Pocztę Polską. W tym zakresie specjalizują się tak zwani Operatorzy Pocztowi. To wyspecjalizowane firmy świadczące usługi pocztowe na terenie miast takich jak: Warszawa, Wrocław, Szczecin, Katowice czy Poznań. Usługa pocztowa, o której mowa powyżej ma na celu skuteczne dostarczenie przekazu reklamowego – ulotki. Ulotki każdego dnia trafiają do skrzynek pocztowych milionów Polaków. Dzięki temu ta forma reklamy należy do jednej z najskuteczniejszych. Empirycznym potwierdzeniem wysokiej skuteczności roznoszenia ulotek jest fakt, że codziennie każdy z Nas widzi je w swoich domkowych skrzynkach pocztowych.

 

rozdawanie ulotek

 

 

Wydawanie ulotek przetarg ?

 

Wydawanie ulotek to usługa pocztowa polega na dostarczeniu ulotek do skrzynek pocztowych w blokach i domkach jednorodzinnych. Wydawaniem ulotek zajmuje się bardzo dużo agencji marketingowych w Polsce. Wynika to, z faktu że kolportaż ulotek jest skutecznym narzędziem pozyskiwania klientów (konsumentów). Wydawanie ulotek najlepiej zlecić firmie zajmującej się tym od lat oraz posiadającej dużo pozytywnych referencji od klientów. W celu porównania cen firmy decydują się na przetarg reklamowy. Przetarg przy wydawaniu ulotek rozstrzyga o wyborze oferty. Kryterium wyboru oferenta jest przeważnie najniższa cena – stawka za wydanie jednej sztuki ulotki do skrzynki pocztowej. Przetarg na kolportaż ulotek można wystawić na OLX, BiznesPolska oraz innych wyspecjalizowanych platformach przetargowych. Meta właściciel portalu Facebook oferuje możliwość publikacji ogłoszeń w tak zwanym marketplace. To jak i wyżej wymienione strony internetowe są właściwym miejscem publikacji zapytań przetargowych na roznoszenie ulotek.

 

Cennik usług pocztowych ?

 

Poczta Polska publikuje cennik swoich usług na stronie internetowej. Operatorzy pocztowi tacy jak firma Ulotki24 publikują cennik usług pocztowych również na stronie internetowej. Zazwyczaj tego typu firmy posiadają zakładkę Cennik bądź Wycena. Tam znajduje się kosztorys usług pocztowych. W celu uzyskania precyzyjnej wyceny usług pocztowych rekomendowany jest bezpośredni kontakt z przedstawicielem handlowym.

 

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy roznoszenie ulotek

Zobacz więcej

Operator pocztowy kolportaż

Zobacz więcej

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej