Ile czasu trwa roznoszenie ulotek

Ile czasu trwa roznoszenie ulotek

 

Roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych zajmuje od jednego do kilku dni. Termin realizacji roznoszenia ulotek uzależniony jest od nakładu ulotek. Na przykład rozniesienie 10 000 sztuk ulotek do bloków na terenie Katowic to 3 dni robocze. Rozniesienie ulotek w ilości 10 000 sztuk na terenach wiejskich zajmuje nawet 5 dni. Wszystko uzależnione jest od rejonu roznoszenia ulotek i nakładu. Te elementy należy uzgodnić z operatorem pocztowym, np. Pocztą Polską, Inpost bądź firmą Ulotki24 przed rozpoczęciem usługi roznoszenia ulotek.

 

 

Jak roznosić ulotki w blokach?

 

Roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych w blokach wydaje się łatwe. W każdym z budynków znajduje się wiele mieszkań, w związku z tym w jednej klatce pozostawionych może być nawet kilkadziesiąt sztuk ulotek. W ciągu zalewnie kilku minut takiej pracy można wydać kilkaset sztuk ulotek. Z danych OLX i Gowork wynika, że osoby roznoszące ulotki zazwyczaj otrzymują wynagrodzenie godzinowe. Czyli muszą w ciągu dnia pracy wydać określoną liczbę ulotek. Dlatego też roznoszenie ulotek w blokach jest najprostszym sposobem na skuteczne rozniesienie ulotek. Z drugiej strony wiele bloków znajduje się na terenie zamkniętych osiedli. W związku z tym, aby móc zostawić tam materiały należy posiadać status operatora pocztowego. Kolejnym ograniczeniem są kody wejściowe do budynków. Tylko pracownicy firm będących operatorami pocztowymi mogą otrzymać takie dane.

 

Ile płacą za roznoszenie ulotek? – Roznoszenie ulotek

 

Według portalu OLX w kategorii roznoszenie ulotek najwięcej ofert pracy zawiera stawkę godzinową. Roznoszenie ulotek to praca tymczasowa bądź dorywcza. W związku z tym przeważnie firmy są zainteresowane zatrudnieniem pracowników na podstawie umów zlecenie bądź dzieło. Osoby roznoszące ulotki do skrzynek pocztowych mogą zarobić nawet 150 zł dziennie. Większe wynagrodzenie otrzyma osoba roznosząca ulotki do rąk przechodni, np. w pobliżu dworca autobusowego bądź promując w ten sposób restaurację. Natomiast osoby roznoszące ulotki w stroju reklamowym bądź przebraniu mogą liczyć nawet na 250 zł dziennie.

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska cennik

Zobacz więcej

Poczta Polska – roznoszenie ulotek

Zobacz więcej