hostessy

Co to jest kolportaż za wycieraczkę?

Co to jest kolportaż za wycieraczkę?

 

Kolportaż za wycieraczkę charakteryzuje się wysoką docieralnością do ściśle sprecyzowanej grupy odbiorców. Są to przede wszystkim osoby posiadające samochody w różnym przedziale wiekowym. Poprzez odpowiednie sprecyzowanie założeń akcji jesteśmy w stanie w ten sposób dotrzeć z reklamą do osób zajmujących się przewozem, studentów parkujących pod uczelniami bądź mieszkańców określonych terenów. W zależności od rodzaju promowanej usługi bądź produktu jest to bardzo ważny element na który powinniśmy zwrócić uwagę już w momencie ustalania strategii marketingowej.

Po ustaleniu szczegółowych wytycznych zostają one przekazane do koordynatora prowadzącego akcje w określonej lokalizacji, który pilnuje prawidłowe wykonanie zleconej usługi w terenie. Każda ulotka bądź wizytówka firmy trafia tam gdzie powinna zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem realizacji dzięki czemu możemy mieć pewność, że nasza promocja zostanie przeprowadzona z dbałością o najmniejszy szczegół.

Klientami, którzy korzystają z tej formy promocji są głównie komisy zajmujące się sprzedażą pojazdów, warsztaty, stacje benzynowe oraz firmy ubezpieczeniowe chcące dotrzeć ze swoją usługą do właścicieli samochodów.

Kolportaż za wycieraczki realizowany jest głównie w większych miastach takich jak Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Katowice czy Trójmiasto.

rozdawanie ulotek do rąk

Kto korzysta z kolportażu ulotek ?

 

Kolportaż ulotek za wycieraczki aut to metoda reklamy bezpośredniej preferowana przez korporacje Taxi, np. Opti Taxi, Uber czy Ele taxi. W wielu miastach Polskich – takich jak Warszawa, Białystok, Kraków – tego typu sposób kolportażu realizowany jest przez restauracje. Na parkingach tuż obok atrakcji turystycznych ulotki są wydawane cyklicznie. Należy pamiętać, że kolportaż ulotek za wycieraczki jest formą droższą od standardowego kolportażu do skrzynek pocztowych. Dlatego też decydując się na taką formę realizacji usługi warto zastanowić się, czy jest ona na pewno właściwa dla naszego biznesu. Restauracja, klub fitness czy drogeria bardziej skorzystają na klientach pochodzących z danego miasta, a nie turystach. Natomiast w wielu miastach Polski, szczególnie na pomorzu restauracje i punkty rozrywkowe utrzymują się przede wszystkich z turystów.

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy roznoszenie ulotek

Zobacz więcej

Operator pocztowy kolportaż

Zobacz więcej

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej