referencje ulotki24.com

Ile kosztuje kolportaż ulotek Szczecin

Ile kosztuje kolportaż ulotek Szczecin

 

Kolportaż ulotek to jedna z wielu popularnych form reklamy bezpośredniej. Ulotki trafiają do skrzynek pocztowych w blokach i domkach. W związku z wdrożeniem w wielu dużych miastach Polski ustawy krajobrazowej, zakazane staje się wywieszanie banerów i billboardów reklamowych. Kolportaż ulotek jest się jedyną dozwoloną prawnie formą bezpośredniej reklamy. Wzmożona popularność kolportażu wpływa na wzrost cen w wielu miastach Polski. Dla przykładu koszt kolportażu ulotek w Szczecinie to 7 groszy netto za sztukę wydanej ulotki przy czym minimalny nakład ulotek to 6 000 sztuk. Cena 7 groszy netto dotyczy zazwyczaj ulotek do wielkości pojedynczej kartki A4. Kolportaż większych ulotek bądź gazet jest zazwyczaj wyceniany indywidualnie. Dlatego przed zleceniem kolportażu ulotek należy ustalić format materiału reklamowego i jego nakład. Warto również zweryfikować cennik kolportażu ulotek na popularnych platformach ogłoszeniowych, np. OLX Szczecin, praca tymczasowa Szczecin, Fanpage „Szczecin – oferty pracy”.

 

kolportaż ulotek ranking

 

Jak kontrolować kolportaż ulotek ?

 

Kolportaż ulotek to forma bezpośredniej reklamy pocztowej. Poczta Polska pozostawia codziennie materiały w skrzynkach pocztowych mieszkańców Polski. Mieszkańcy sprawdzają skrzynki pocztowe każdego dnia. Szukając głównie listów i innych urzędowych materiałów np. zawiadomień o wysokości opłat za wywóz śmieci. W związku z tym kolportaż ulotek, którego celem jest dostarczenie ulotki do skrzynki pocztowej podlega wyżej wymienionym procesom. Mieszkaniec idąc bądź wracając z pracy, uczelni czy szkoły weryfikuje skrzynkę pocztową. Zabiera ulotki i je przegląda. Tym samym dwa dni po zakończeniu kolportażu ulotek fizycznie nie ma ulotek już w skrzynkach pocztowych. Zostały wyjęte przez mieszkańców. Dlatego też kolportaż ulotek należy kontrolować od razu po zakończeniu usługi. Należy sprawdzić losowe budynki czy zawierają skrzynki pocztowe. Kolejnym etapem kontroli jest weryfikacja zdjęć: czy prezentują ulotkę lekko wystającą ze skrzynki pocztowej.

 

 

Ranking kolportażu ulotek

 

Portal Oferteo pod linkiem https://www.oferteo.pl/roznoszenie-ulotek/ publikuje ranking firm zajmujących się kolportażem ulotek. Ranking firm zajmujących się kolportażem publikowany jest w oparciu o dane z poszczególnych miast, np. Warszawy, Kraków, Szczecin, Białystok czy Łuków. We wszystkich tych miastach Oferteo umożliwia weryfikację opinii o firmach, stawkach i warunkach handlowych. To bardzo pomocne narzędzie. W kilkanaście minut można porównać oferty na kolportaż ulotek różnych firm. To znacząco ułatwia podjęcie racjonalnej decyzji biznesowej. Poza wymienionym serwisem Oferteo, podobne rankingi dostępne są w Gowork.pl, OLX. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google zapytanie „Ranking kolportażu ulotek”, aby uzyskać wartościowe wyniki. Porównanie ofert pozwala wykluczyć nieuczciwe firmy, np. posiadające negatywne opinie klientów.

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy roznoszenie ulotek

Zobacz więcej

Operator pocztowy kolportaż

Zobacz więcej

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej