ulotka deweloper ulotki24.com

Ile kosztuje kolportaż ulotek Łódź

Ile kosztuje kolportaż ulotek Łódź

 

Kolportaż ulotek to doskonała forma reklamy usług cateringu dietetycznego. Firmy takie jak „Dieta od Brokuła”, „Maczfit” czy „Dietly” należą do liderów rynku diet pudełkowych w Polsce. Reklama wyżej wymienionych firm odbywa się w wielu kanałach. Jednym z nich jest kolportaż ulotek. Polega to na dostarczeniu ulotki reklamowej do skrzynki pocztowej. Klienci codziennie sprawdzają skrzynki pocztowe. Wyciągając ulotki. Kreacja zawierająca precyzyjną ofertę, konkurencyjną ceną jest w stanie znacząco zwiększyć szansę sprzedaży produktu bądź usługi. Łódź to drugie co do wielkości miasto w Polsce. W dodatku znaczna większość miasta to zabudowa wielorodzinna. Cena za kolportaż ulotek w Łodzi to 7 gr netto za sztukę prawidłowo dostarczonej ulotki. Firma ulotki24.com rekomenduje, aby ulotka była nie większa niż kartka A4. Wynika, to z fizycznych ograniczeń skrzynek pocztowych.

Ile czasu trwa roznoszenie ulotek

 

Poczta Polska, Inpost bądź Ulotki24.com nie prezentują danych statystycznych określających czas trwania roznoszenia ulotek. Firmy zajmujące się roznoszeniem ulotek dane te traktują jako tajemnicę zawodową. Natomiast z doświadczenia pracowników firmy ulotki24.com wynika, że podczas ośmiu godzin pracy jedna osoba jest w stanie dostarczyć:

  • Około 3000 sztuk ulotek do skrzynek w zabudowie wielorodzinnej (bloki),
  • Około 1500 sztuk ulotek do skrzynek pocztowych w domach jednorodzinnych.

Wpływ na czas trwania roznoszenia ulotek ma format ulotki. Ulotki A6 są lekkie, natomiast ulotki A4 to trzykrotnie większa powierzchnia. W związku z tym w plecaku zmieści się około 1500 sztuk ulotek A6, a jedynie 300 sztuk ulotek A4. W związku z tym roznoszenie nawet niewielkiej partii ulotek można potrwać od jednego do kilku dni.

 

Kolportaż ulotek nieruchomości

 

Rynek nieruchomości rozwija się dynamicznie od 2019 roku. Spadająca liczba gruntów budowlanych i wysoki popyt na nieruchomości powoduje, że agencje obrotu nieruchomości zaczynają szukać osób gotowych sprzedać posesję. Biura nieruchomości w związku z tym coraz częściej sięgają po nietypowe formy reklamy. Na przykład kolportaż ulotek imitujących odręczny napis „Kupię Twoje mieszkanie”, „Szukam mieszkania w tej okolicy”. Taka reklama na wzbudzić zaufanie wśród potencjalnego sprzedawcy nieruchomości. Klienci z doświadczenia wolą omijać pośrednictwo biur nieruchomości obawiając się wysokiej prowizji. W związku z tym, coraz więcej biur ruchomości decyduje się na kolportaż ulotek w wyżej wymienionej wersji. Kolportaż ulotek to tani sposób dotarcia do dużej grupy potencjalnych klientów.

Powrót do bloga

Najnowsze

Operator pocztowy roznoszenie ulotek

Zobacz więcej

Operator pocztowy kolportaż

Zobacz więcej

Operator pocztowy cennik

Zobacz więcej