Kolportaż ulotek, materiałów reklamowych Warszawa

Nasza firma prowadzi kolportaż materiałów reklamowych na terenie Warszawy. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku skutecznej reklamy – bezpośredni marketing to nasza specjalność. Dysponujemy specjalistycznym zapleczem logistycznym i kadrą doświadczonych w kolportażu pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić każdą dystrybucję druków bezadresowych na wskazanym przez klienta obszarze, przede wszystkim w stolicy.

Co ważne, kolportaż (nazywany dystrybucją bezdotykową) ulotek to jeden z najlepszych sposobów na skuteczną reklamę dla każdego typu działalności – lokalu gastronomicznego, sklepu odzieżowego, sieci telefonicznej czy instytucji kulturalnej. Do zalet tej formy reklamy należy:

  • oferta zaprezentowana w ciekawy graficznie sposób, który pozwala skutecznie utrwalić w pamięci wizerunek marki;
  • rezultatem profesjonalnego kolportażu jest możliwość wywołania wśród potencjalnych klientów poczucia potrzeby skorzystania z usług firmy czy odwiedzenia restauracji;
  • marka może zaistnieć w świadomości adresatów – nawet jeśli nie skorzystają z jej usług od razu, pozostanie w pamięci odbiorców.

Skuteczna forma reklamy

Zajmujemy się szeroko pojętym kolportażem, dlatego serdecznie zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcą znaleźć pewną, skuteczną i sprawdzoną ofertę dystrybucji ulotek, gazetek, katalogów, a nawet magazynów, czasopism czy broszur. Kolportaż ulotek sprawia, że informacja o lokalu, firmie czy reklamowanej linii telefonicznej trafi do wszystkich potencjalnych klientów na wybranym obszarze. O skuteczności naszych działań decyduje też wieloletnie doświadczenie i dopracowany system dostarczania materiałów reklamowych.

Materiały promocyjne mogą być dystrybuowane na kilka sposobów, zgodnie z życzeniem klienta, to znaczy – bez opakowania, w folii lub eleganckiej kopercie. Prowadząc kolportaż w formie door to door, wkładamy materiały reklamowe do skrzynek lub zawieszamy na klamki mieszkań. Nasza praca pozwala zareklamować markę szerokiemu gronu odbiorców – gwarantujemy, że oferta firmy w wybranej przez klienta formie zostanie przez nas dostarczona do potencjalnych adresatów w ustalonym czasie.